Games CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY - ČTĚTE!

Goto down

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY - ČTĚTE! Empty NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY - ČTĚTE!

Příspěvek pro Diaz Fri Nov 24, 2017 10:45 pm

Zde bude sepsáno pár nejčastějších dotazů, na které chodí otázky snad každý den, tak si pročtěte, zda se zde nenachází ten váš problém. Ušetříte tím čas sobě i nám.

Měl jsi aktivované výhody na serveru, který byl zrušen?
- Pokud se obrátíš na email gamesites@gamesites.cz čerstvě po zrušení serveru, tak máš ještě nějakou šanci, že budeme hodní a VIP ti přehodíme, i když nemusíme. Pokud se ozveš týdny po zrušení serveru, tak tvoje šance na přehození padá.

Byl jsem admin a po zrušení práv mi nejdou VIP výhody.
- V tomto případě tě opět odkážeme na email nebo do PM někomu z hlavních adminů, kteří ti to VIP musí "odblokovat". Zašli jim aktivační kód a server.

Jak aktivuji VIP přes paysafecard?
- Takovou možnost platby nenabízíme.

Delší dobu jsem nebyl na serveru a nemám aktivní VIP výhody.¨
- Tak zopakuj postup z emailu. Nastav si nickname, který jsi uvedl v aktivačním formuláři a napiš /aktivator. Poté vlož aktivační kód, který máš taktéž v emailu. V případě, že už máš VIP dlouhou dobu a máš ještě setinfo, tak zadej kód, který máš v setinfu v uvozovkách.

Přejmenoval jsem se a nejde mi VIP.
- Z toho důvodu, že nyní už není VIP na SID, ale opět na nickname.

Nepřišel mi reaktivační email.
- Zkus ho zaslat znovu a prohlédni si i spam, pokud ani to nepomůže, tak kontaktuj někoho z hlavních adminů zde na webu a pošli jim do PM server, SID, kód a nick.

Zbytek častých a základních dotazů zde.

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 15. 11. 17

http://games-czsk.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru