Games CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Máš otázku? FAQ zde!

Goto down

Máš otázku? FAQ zde! Empty Máš otázku? FAQ zde!

Příspěvek pro Diaz Thu Nov 16, 2017 5:56 pm

Máš otázku? Zeptej se!

Zde jsou sepsány všechny informace, které jako budoucí akademik budeš muset znát. Pokud nějaká informace chybí, neváhej a zeptej se.

FAQ:

[Otázka 1] Kdo a co je akademik?
[Odpověď] Akademik je člověk, který se pohybuje v porušení pravidel a pravidelně nahlašuje hráče.

[Otázka 2] Jak se stát akademikem?
[Odpověď] Všechno se dozvíš zde - http://www.gamesites.cz/forum/jak-se-st ... 37426.html

[Otázka 3] Jaký je bodovací systém?
[Odpověď] Zde - http://www.gamesites.cz/forum/bodovaci- ... 37432.html

[Otázka 4] Co to je administrace?
[Odpověď] Sekce, kde mají přístup pouze akademici.

[Otázka 5] Kolik bodů potřebuji na akademika pokročilého?
[Odpověď] To zjistíš v Bodovacím systému, který je v admin sekci.

[Otázka 6] Koho mám kontaktovat, když nějaký akademik dělá neplechu?
[Odpověď] Tommyho.

[Otázka 7] Chci ikonku na teamspeaku, komu mám napsat?
[Odpověď] Napiš Tommymu, nejlépe na teamspeaku.

[Otázka 8] Když jsem zatím Akademik na paintball, ale požádal jsem o změnu na knife a někoho jsem nahlásil, můžu už si za něj přičíst bod?
[Odpověď] Dokud nebudeš kontaktovaný, prostřednictvím soukromé zprávy na webu, že tvá změna módu byla provedena, nesmíš si za dané nahlášení počítat bod.

[Otázka 9] Když jsem Akademik, můžu si požádat o Supporta, aniž bych přišel o Akademika?
[Odpověď] Ano, taková možnost existuje, ale musíš mě nejprve kontaktovat.

[Otázka 10] Když jsem akademik a nahlásím hráče ihned Adminovi, třeba přes steam, můžu si počítat bod?
[Odpověď] Ne, za jediné, co si můžeš přičítat body, jsou tvé nahlášení v pp. Je to takhle spravedlivé pro všechny.

[Otázka 11] Pokud jsem nahlásil hráče z CTF a ještě to není zabanované, přičemž v průběhu řešení získám akademika, dostanu za toto nahlášení body?
[Odpověď] Ne, všechno, co si nahlásil před získáním akademika se pro tebe nepočítá.

[Otázka 12] Jako akademik nahlásím hráče, který porušuje pravidla. PP admin mi dá do mého vlákna odpověď ve stylu: ''Hráč si ban odpykává'', mohu si za toto nahlášení počítat bod?
[Odpověď] Ne, za nahlášení, při kterých si můžeš počítat bod jsou ty, ve kterých budeš mít odpověď od PP admina něco ve smyslu: ''Zabanované, lock''

[Otázka 13] Pokud jsem akademik na CS 1.6, mohu si poté zažádat i na jinou akademii? (CS:GO, Minecraft)
[Odpověď] Ano, ale musíš mi dát vědět.

[Otázka 14] Jsem přijat do akademie a přečetl jsem si nové Oznámení pro akademiky, které značí, že ti, kteří byli v akademii před novým rokem, mají určitý počet bodů do začátku, jako kompenzaci za to, že byly vynulované body a dán nový bodovací systém. Má otázka zní: Platí to i pro nově příchozí?
[Odpověď] Ne, je to tam jasně napsané, platí to pouze pro ty, kteří byli přijati do akademie v roce 2015.

[Otázka 15] Kedy si zas môžem podať prihlášku o priatie na akadémiu keď bola moja žiadosť zamietnutá?
[Odpověď] Pokud tam není napsaná doba, kdy si můžeš požádat znovu, tak za měsíc.

[Otázka 16] Keď som akademik na Public mode , tak sa mi rátajú body aj za to že nahlásim hráčov na JailBreak mode?
[Odpověď] Přemýšlej, to je jako kdyby ses ptal, jestli jablko bude chutnat stejně jako hrozno... Ne







Topic promazaný, pokud stále nemáte odpověd na svou otázku, neváhejte a zeptejte se!

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 15. 11. 17

http://games-czsk.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru