Games CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pochvaly členům GS týmu.

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:44 am

Ďakujem Patasovi za dobre odvedenú prácu admina Smile Vždy keď je treba, nájde si čas a príde. ĎAKUJEM

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:44 am

Vidím že sa zas oživil tento topic tak tiež by som chcel poďakovať pár kolegom. Wink 8-)
Life_ ( Za to že to somnou skúsil a je to super typek. "Povedal by som ti super citát ale už neviem ako to bolo." )
Bonfi ( Za každodennú pomoc. Mám ho rád. 8-) "Hej týpci s kameram poďte za mnou!" )
Viktor ( Pohoďák ktorý zabuda že v kompetoch tahám ja a nie zadarmo! "Zajo zmáčkni E na ten telefon." )
Calvin ( Za perfektné zaučenie a taktiež obrovskú pomoc. "Co to valíš?")
MauZ ( Za jeho super spev a taktiež pomoc. "Zlomila si moje krehké srdiečko.")
Ponynka ( Spolupráca na serveroch. "Ahoj Zajičku❤️")
Angel of Darkness ( Čo povedať... skrátka HENTAIFIL. Wink )
Erbi (Pohoďák čo si stále myslí že za jeho velký rank je aj tak lepší ako ja... Very Happy )



Dnes to bude bez Patasa ten ich tu ma aj tak vela... Very Happy
Ale nie... Patas ( Priatelský mne osobne veľká pomoc, spolupráca, zábava a pod. Čo povedať... Ďaleko to snad dotiahne aj stým Downovým syndromom. Very Happy )
Ďakujem a prajem krásny zvyšok dňa.
Zajo, the lover and loved.

E. by Vik.: Díky ❤️ Very Happy
E. By Calvin.: Taky děkuju Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:44 am

Chválim Patasa. Vždy pomože ked si niesom istý alebo príde na server ak ho potrebujem.

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:44 am

Chtěl bych pochválit Admina Patase snad nejlepší admin na jb vždycky si najde čas a pomůže ostatním včetně mě dobře zasahuje na serveru,snad to dotáhne dál než je ted.

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:45 am

Musím zde vzdát čest těmto lidem:
-> Patas: bez něj bych to nebyl já, jsme už jako rodina...
-> Viktor: padli jsme si do oka už ze začátku, Viktor je prostě Viktor a mám ho rád ❤️
-> Life: bez něj bych tu ani nebyl, moc pro mě znamená i když jsem udělal několik chyb vždy mě podržel. +obrovský rep.
-> Zajo: je to můj malý padawan kterého mám moc rád.
-> Karlos: obrovská ochota vůči mě, vždy pomohl.
-> MauZ: největší inspirace stát se adminem, plus milujeme kebab oba.

Miluju vás, Calvin ❤️

E. by Vik.: Díky ❤️ Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:45 am

Zdravím , rád bych pochválil 3 blázeny z A-Teamu , které jsem si dost oblíbil . Jsou to PatasCZ47 , CalvinKlein a Sky . Laughing

PatasCZ47 - JailBreak - S Patasem se znám skoro rok a musím říct , že to je vážně týpek . Dá se s nim o něčem vážně bavit a už předním než byl adminem jsem k němu měl respekt , ale hned co se dostal do A-Teamu , tak mi respekt k němu ještě vzrostl , protože mi hodně pomáhá s pravidly a je celkově jeden z těch ochotných adminů 8-) Very Happy

CalvinKlein - JailBreak - Do té doby , než se stal adminem jsem ho vůbec neznal , ale příjemně mě překvapilo , jaký je super admin Wink

Sky - TTT - Sky je super TTT admin , když vynechám to , jak mě provokuje -,- Very Happy I tak to je vážně borec Smile Dlužím mu 1 € : Laughing

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:45 am

Taky děkuji Viktorovi, že oživil tento topic. Děkuji Zajovi, že mi pomůže s turnajem a Calvin je Calvin ❤️ Díky Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Ahojte,dneska bych chtěl dát mojí úctu zde těmto Adminům

Calvin: -> Co říct s Calvinem jsem na Gs začal a stále tu jsme,oba dva jsme si prošli akademií a dotáhli to až na adminy. Bez něho bych tady vlastně ani nebyl je to člověk na správném místě a super brácha. Takže díky za všechnu pomoc a snad to dotáhneš ještě dál. Smile PS: Má dobré streamy.

Viktor: -> Mému dalšímu nejoblíbenějšímu adminovi Viktorovi patří velké dík za to jak mi kontroloval dema v akademii a za to jak už mi několikrát pomohl jak na serveru tak i s nějakou chybu co jsem udělal nebo prostě když jsme spolu hráli kompet. Je to pohoda týpek se kterým je sranda na tsku a pobyt na serveru ihned lepší. Další dík mu určitě patří za to jak založil naší super skupinu na Steamu a jak oživil tento topic. Takže díky moc za všechno. 8-)

Karlos: -> Ted bych chtěl asi nejvíc poděkovat Karlosovi za to jak mi několikrát pomohl s pravidly. Je to super člověk se kterým se dá bavit o všem,jsem rád že jsi HLSA a doufám,že tam budeš ještě dlouho. Takže díky moc za všechno. 8-)

Life: -> Dalšímu člověku ,kterýmu patří moje velké dík je Life,několikrát už mi pomohl s několika věcma urovnal mi pravidla tak jak mají být,pustil mě k testům kde jsem následně uspěl a dalších plno věcí ,které kdybych vypisoval tak tady budem do zítra.Takže díky moc. 8-) PS: Nenechej se zrušit byla by to škoda a chyběl bys nám tady. :?

Brookly: -> Nyní bych chtěl poděkovat Vedení akademie a to zde Brooklymu za to jak to semnou vydržel v akademii. Díky tobě jsem úspěsně prošel akademií a mohl jsem stát adminem jsi v pohodě člověk se,kterým se dá bavit o všem a je s tebou sranda jak na Tsku tak i na serveru. Takže bud stále takový jaký jsi a ještě jednou děkuju za všechno.

Zajo: -> Zajo je další Admin,kterýmu patří dík. Myslim si ,že když jsem mi dva na serveru tak jsme docela dobrá dvojika.Jsi přátelský a pohodový člověk,kterej se nebojí nikomu nic říct.Takže ještě jednou díky a zůstan takový jaký si. 8-)
PS: Kup si lepší mikrofon pro dobro lidí na serveru Laughing

Angel of Darkness: -> Další super kámoš a člověk je zde Angel,vždy když mu napišu jestli jde jen tak pokecat na tsko nebo zahrát na server tak si udělá čas a jde. Asi největší společné nervy co jsme měli společné byly na pohovoru na admina kde jsme byli společne.Takže díky moc ještě jednou.

Loli: -> Také bych chtěl zde poděkovat Lolince za to ,že si občas udělala čas a zkontrolovala mi pár dem v akademii dále za to jak jsi přátelská a pohodová.Takže díky moc.

Bonfi: -> Další super admin je zde Bonfi je kamarádský s nikym se nehádá a všechno řeší s klidem.Je s nim dobrej pokec na tsku a dobré hraní na serveru.Několikrát mi v začátcích mého adminování pomohl. Dále bych ho chtěl pochválit za to jaký je super DJ na tsku .Takže díky moc. 8-)

Erbi: -> Zde bych chtěl poděkovat Erbimu za to jak se s nim dá dobře bavit na tsku.Na serveru je tichý a nenápadný ,ale když ho něco naštve tak je i výbušný.Dobře tahá v kompetech.Takže díky moc. 8-)

Mauz: -> Další super člověk je Mauz ,který je prostě takový jaký je,je svůj a jde si za svym. Je přátelkský a strašnej pohodář nikdy se nenaštve a rád pomůže.Takže díky moc.

Wassa: -> Wassa byl můj první admin ,kterého jsem poznal na serveru ze začátku mého hraní na Gs a ukázal mi jaký to vlastě je a jak se orientovat na gsku .Jsi super kámoš a dobře taháš v kompetech. Takže díky moc.

Smilel: -> Přátelský člověk se kterym se dá bavit + fakt super kámoš ,kterej pomůže se všim i když je tedka dost línej tak věřim ,že to dotáhne daleko jak v game life tak i real life. Díky moc za všechno.
----------------------------------------------------------------------------------

Ještě jednou všem velké DÍKY za to jací jste. Jsem rád,že můžu být a spolupracovat v A-Teamu s takovýma lidma jako jste VY.
Mám Vás rád. <3

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Chtěl bych poděkovat Patasovi, Aweemu a Mauzovi že když jim napíšu tak jsou schopní odpovědět a pomoct, to se cení Smile

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Ďakujem Zajovi <3 Vždy poradí a Smile pomôže.

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Veľká vďaka Paťasovi za pomoc na servery a skvelé riešenie PP nahlásení Smile <3

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Chcem pochváliť Patasa, že vydržal prezerať moje nahlásenia v PP Laughing Twisted Evil

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:46 am

Chvalim šerifa ze si vedel zohnat csgo, zapnut ho a pozriet si dema hracov. Awee som rad ze uz ti nemuseli admini robit avi format specialne pre teba lebo ked bol problem s pravidlom tak si nevedel co je death crate a podobne Very Happy dalej chvalim ze uz nemenis pravidla tak casto ale sa poradis so skusenejsimi a az tak nieco napises aby potom admini nemuseli 3x vysvetlovat hracom.

Dalej chhvalim ta za to ze uz aj sledujes csgo sekciu lebo ta to vobec nezaujimalo Very Happy
Som rad ze si sa uz zorientoval aspon v hre Very Happy

e.Awee: Ve hře se vůbec neorientuju. Hnusný mapy, zabloudím cestou ze zbrojky k celám, no prostě hnus. Ale když byli ze zoufalství HLSA lidi jako ty, šlo to do kytek Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:47 am

jop co si nikdy nepovedal len si forum hero Very Happy ale pravda je taka ze v srackach je to kvoli tebe lebo si urcoval pravidla pre hru ktoru si v zivote nehral, nerozumel a doteraz nevies o co ide Very Happy potom pre neschopakov co mali HLA a to ze nebol schopny clovek co by sa o to staral Very Happy cize v prvom rade si navine sam ty aweenko naco nemas gule si priznat pretoze aj ty si nas tam urcil na hlsa Very Happy a kedze dalej nemalo vyznam s clovekom ako ty nieco riesit ked si vsetko menil a nicomu nerozumel tak preto vsetci schopnejsi radsej odisli a naberate tam 14 rocnych a menej Very Happy

e.Awee: Tím schopným doufám nemyslíš sebe Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:47 am

Já bych ty hádky mezi vámi ukončil jednou pro vždy.

Dnes, v 20:00 na skypu. Řeknete si to hezky z očí do očí, bum prásk bitka a bude.

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Chtěl bych pochválit Admina Paťase za jeho přísný a kamaradsky přistup :3

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Chválim Brooklyho.
- Neignoruje
- Vypočuje
- Rieši

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Chválim Bowlingovou kouli za dobré videjká na YT, ale už by ma mohol konečne zobrať na testy z JB, nech konečne pochopí, že viem pravidlá lepšie jak on.

+ ten rozhovor by už trebalo dohodnúť lamko. Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Chtěl bych poděkovat sndTovi, za velkou aktivitu na JailBreak serverch! Za velkou ochotu poradit s pravidly a také za ochotu přijít na server pokud někdo porušuje pravidla!

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Knedlík:3

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:48 am

Chci velice poděkovat/pochválit Admina/Akademika ToVyho Smile 8-)
Při potížích pomáhá co nejvíce muže ...
Výborně se sním komunikuje <3
Neignoruje !!
Poradí při potížích
Je přátelský a věci řeší s chladnou hlavou Smile
Je velice aktivní (i při osobních potížích) co se asi nejvíce cení !!
Takže ti Děkuji za tvojí snahu ToVy (pokuď si toto čteš Very Happy)
(proslavil mě na 6tce Very Happy ale pšš)
Snad tu na GS vydržíš dlouho <3 Very Happy

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Achilleus Sat Nov 25, 2017 8:49 am

Nejlepší admin kterýho kdy znám Smile

Achilleus

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Pochvaly členům GS týmu. - Stránka 3 Empty Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru