Games CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Vyriešené] AIM - SuperHero hráč Dreamer

2 posters

Goto down

[Vyriešené] AIM - SuperHero hráč Dreamer Empty [Vyriešené] AIM - SuperHero hráč Dreamer

Příspěvek pro HELLzOmbie Fri Nov 24, 2017 9:23 pm

Zdravím dnes jsem po dlouhé době zašel na server SuperHero a takhle vidím jak tam pobíhá hráč s nickem ,,Dreamer" říkám si asi má dobrý skill ale po chvíli jsem zjistil že to cukání obrazovky není skill Sad tím to příspěvkem bych chtěl nahlásit hráče Dreamer za používání Cheatů a tím pádem porušování pravidel, demo mám lae bohužel jsem lama a nevím jak jej zde přidat =( klidně ho pošlu do mailu či někam =) omlouvám se ale v tom to nemám zkušenosti=).. každopádně doufám že se to bude řešit, celkem to znepříjemňuje hru, předem díky za kladnou odpověď... S Pozdravem hellZombie

HELLzOmbie

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

[Vyriešené] AIM - SuperHero hráč Dreamer Empty Re: [Vyriešené] AIM - SuperHero hráč Dreamer

Příspěvek pro Awee Fri Nov 24, 2017 9:24 pm

Ahoj, v prípade ak chceš nahlásiť hráča, ktorý porušuje pravidlá na Superhero, tak si založ topic tu Arrow f63-fun-servery

Kontaktuj ma cez PM a ja ti všetko s radosťou vysvetlím a keď bude všetko správne nahlásené a preukáže sa, že hráč porušuje pravidlá, dostane ban.

Tak KLIK a SZ. Wink

Awee

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru